Maak nu kans op een mini workshop t.w.v. EURO 299,- en leer samen met Rinke Jacobs een zelfhulp CD maken! Je kiest zelf je eigen thema en krijgt het resultaat op mp3 mee inclusief achtergrond muziek met Alpha ritme.
Stel al je vragen, leer meer over het inspreken van een audio opname en ontdek de geheimen om op afstand mensen te helpen met krachtige suggesties die werken op het onderbewustzijn.
Zie welke materialen Rinke Jacobs gebruikt en krijg een kijkje in de keuken zodat jij deze kennis kunt gebruiken voor je eigen praktijk.
Leer zelf een script (op)bouwen die je daarna mee naar huis kan nemen. Een unieke workshop voor slechts 1 persoon.
Duur van de mini workshop: 4 uur
Locatie: Amsterdam
Wanneer: 15-02-2013
Tijd: 09:30 uur
Hoe maak je kans op deze workshop?
Deel dit bericht op Facebook en laat een reactie onder dit bericht met “ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs”
Winnaar wordt dinsdag bekend gemaakt. Zorg dat je vrijdag vrij kan houden in je agenda en check je mail dinsdag. Wie weet tot vrijdag!
ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs”
ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs”
“ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs”
ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs
ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs
Ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs
ik wil een hypnose workshop met #rinkejacobs
En de winnaar is Jose Bosma. Van harte gefeliciteerd! Je hebt vandaag een e-mail ontvangen en we zien elkaar a.s. vrijdag! Ook de andere deelnemers wil ik vriendelijk bedanken voor hun interesse en deelname.
Mogelijk zal er binnenkort opnieuw een actie komen. Dus blijf mijn website of facebook in de gaten houden!
Met vriendelijke groet,
Rinke Jacobs
ik wilde jose even van harte feliciteren met haar prijs.
Ik hoop voor haar dat ze een onvergetelijke dag mag hebben samen met jou,
en dat ze ook ziet wat voor een goed werk jij doet,Je help zoveel mensen ,en ik weet het wel het is je werk.
Maar zoals jij het vertellen kan daar wordt je al rustig van,en begrijp je veel beter wat jou werk inhoud.
Nu rinke ik wens je heel veel plezier.
Hartelijke groetjes van MARRY.
dank je wel Marry voor je lieve wensen!
Ik kijk er enorm naar uit!
Groetjes
José