You’re Back In The Room!
Dit najaar presenteert Beau van Erven Dorens de nieuwe sensationele hypnoseshow ‘You’re Back In The Room’ bij RTL 4. In dit hilarische programma brengt een hypnotiseur wekelijks een team van vier mensen onder hypnose. Vervolgens moeten zij in diverse spelrondes een zo groot mogelijk geldbedrag bij elkaar winnen. Beau van Ervan Dorens zorgt er als charismatische spelleider voor dat alles in goede banen loopt.De vier deelnemers, die volkomen vreemden voor elkaar zijn, krijgen tijdens hun hypnose opdrachten ingefluisterd door een hypnotiseur. Hierdoor wordt het volbrengen van het spel net iets moeilijker, frustrerender en -voor de kijker thuis- grappiger gemaakt. Hoe goed de kandidaten omgaan met hun hypnotische hindernissen bepaalt hoeveel geld ze gezamenlijk verdienen.
Het programma bestaat uit drie spelrondes: een creatieve ronde, een quiz en een BN’ers ronde. In het finalespel wordt uiteindelijk bepaald hoeveel van het verdiende geld de kandidaten daadwerkelijk mee naar huis mogen nemen. Maar uiteraard worden ze voor dat beslissende spel ook eerst nog even onder hypnose gebracht.
De vierdelige reeks ‘You’re Back In The Room’ wordt geproduceerd door Blue Circle.
Uitzending:
Wekelijks, vanaf vrijdag 28 augustus, tussen uur 20.30 en 21.15 uur bij RTL 4
Klik hier voor de video bij rtl boulevard!
Bron: rtl.nl
Veel succes met het programma Rinke.
gr.anneke
Dank je wel! Ga van iedere uitzending genieten.
Dank voor je reactie!
Gr.
Rinke
Lieve Rinke,
We waren 11 augustus bij de avondopname. Het was hilarisch!
Heel veel succes en ook veel plezier bij het kijken van de uitzendingen.
Met vriendelijke groet, Elize
Beste Elize,
Dank voor je reactie en fijn dat je genoten hebt!
Vriendelijke groet,
Rinke Jacobs
hoi rinke
ik ben met een vriendin bij een avond opname geweest…het was erg leuk..kijk met spanning uit naar alle afleveringen.
groetjes karin
Hoi Karin,
Dank voor je bericht! Ik heb net zoals jullie enorm genoten en vele positieve reacties gehad. Laten we tijdens de uitzending samen nog een keer (na)genieten!
Vriendelijke groet,
Rinke Jacobs
Hoi meneer Jacobs,
Ik heb gisteren You’re back in the room! gezien en het viel mij op dat u best snel praat tegen de mensen die u hypnotiseert. Ik had al eerder een artikel gelezen over hypnose en daarin stond juist dat je langzaam moet praten om iemand te laten ontspannen. Desondanks zien de mensen die u onder hypnose brengt er ook erg ontspannen uit. Mijn vraag was dus: heeft het een reden dat u ervoor kiest om ‘snel’ te praten of is het gewoon omdat u dat zo gewent bent?
Groetjes Lisa
Beste Liza,
Dank voor je bericht! Het snel of langzaam praten wissel ik tijdens hypnose meestal af. Sneller praten kan soms het kritisch denken uitschakelen omdat er (te) veel prikkels worden verstuurd naar de gehypnotiseerde. Wanneer mensen in hypnose ontspannen spreek ik meestal langzaam, waardoor het aangenaam is om dieper in hypnose te gaan. Tijdens de uitzending is zeer langzaam spreken voor de mensen thuis, niet boeiend om naar te kijken of te luisteren. Vandaar dat het tempo vaak wordt hoger ligt. Tijdens het voorbereiden van de kandidaten om in hypnose te gaan, is het langzamer spreken meer aanwezig. Dank voor je vraag.
Vriendelijke groet,
Rinke Jacobs
Beste meneer Jacobs,
Dankuwel voor uw antwoord! Het is nu helemaal duidelijk. Ik heb nog eens goed naar een video van u gekeken en het valt me nu inderdaad op dat u van tempo wisselt en dat u langzamer begint te praten wanneer de persoon al meer lijkt te “slapen”. Erg interessant allemaal! Ik vond You’re back in the room! erg leuk om te zien en ga aflevering 2 ook zeker kijken.
Beste Lisa,
Mooie en scherpe observatie! Ik krijg de indruk dat hypnose je erg interesseert. Gaaf dat je ook aflevering twee gaat bekijken. Ik wens je alvast veel kijkplezier.
Vriendelijke groet,
Rinke Jacobs
Beste Rinke,
Ik heb enorm genoten van You’re back in the room!! Ik vind het namelijk zo grappig om te zien wat Hypnose(op deze wijze) met je kan doen!! Ik ga nu echt alle afleveringen kijken die nog gaan komen
Groetjes Jimmy
Hoi Jimmy,
Dank voor je bericht en super dat ook jij van de uitzending hebt genoten!
1..2..3…you’re back in the room!
Vriendelijke groet,
Rinke Jacobs
Beste Rinke u ook bedankt voor uw reactie. Ik ben eigenlijk best geïnteresseerd in uw doen en laten met hypnose. Ik vraag mij eigenlijk een ding af. Hebt u dit vak moeten leren of zat dit al in u?
Groetjes
Jimmy Coenen
Beste Jimmy,
Graag gedaan! Iedereen kan hypnotiseren leren! Mooi om te lezen dat hypnose je interesseert!
Gr.
Rinke Jacobs